Cirrus 75

Cirrus 75

Cırrus 75 plakalar çok yüksek ses yutuculuğunun yanında modern tasarımlı çok zarif bir yüzeye sahiptir. Plakalara gözle görülemeyecek kadar küçük boyutlu mikro perforasyon uygulanmaktadır. Plakalar, arkalarındaki ok yönünde monte edilmelidir.

Cirrus

Cirrus

Cirrus plakalar yumuşak, zarif yüzey dokusunun yanısıra, ses yutuculuğu özelliği ve çeşitli kenar detayı seçenekleri ile dekoratif taşıyıcılarında kullanılabileceği çözümler sunar.

Dune Supreme

Dune Supreme

Nostaljik Dune serisi kendini teknolojik oarak yenileyerek Sahara ismini almış,hafif pürüzlü mikroperfore yüzey dokusu, kenar detay ve boyut alternatifleri ile tasarımda tercih edilen bir ürün haline gelmiştir.

Fine Fissured

Fine Fissured

Fıne Fıssured, yüzeyinin yönsüz olmasının da etkisiyle yüksek bir ses yutuculuk değerine sahiptir. SL2 kenar tipi seçeneği ile taşıyıcı sistem ve plaka geçişlerinde uyumlu bir görüntü sergiler.

Frequence

Frequence

Frequence’ ın avantajı, yüksek akustik performansı, iyi bir bağıl nem direnciyle birleştirmesidir. Yüksek akustik performansı hem ses emilimi, hem de ses zayıflatımı konularında karşılamaktadır. Frequence’ ın üstün ses zayıflatımı performansı, bitişik odalarda ve hatta yekpare tavanlarda dahi farkını göstermektedir.

Neeva / Nevada

Neeva / Nevada

Neeva ham maddesi kaya yünü olan,cam tülü giydirilmiş beyaz boyalı yüzeye sahip hafif bir plakadır.Bu ürün aynı zamanda 8 atrakltif renkte de üretilmektedir ve plaka kenarları liflerin dağılmaması için sağlamlaştırılıp,boyanmıştır.

Neeva, 1’e kadar yükselen αw değeri ile, ses yutuculuğu bakımından yüksek performansa sahip bir üründür.Birçok boyut ve kenar detayı opsiyonu sunması yaratıcı tasarımlara imkan vermektedir.

Optima

Optima

Optima ,hammaddesi cam yünü olan, beyaz ve yüzeyi aşınmaya dirençli, cam tülü giydirilmiş hafif bir plakadır. Yüzeyi,Ultima yüzey deseni ile aynıdır ve plaka kenarları liflerin dağılmaması için sağlamlaştırılıp,boyanmıştır.

Optima 1’e kadar yükselen αw değeri ile, ses yutuculuğu bakımından yüksek performansa sahip bir üründür.

Bunların yanısıra, Vektör kenar detayı sayesinde taşıyıcı sistemi gizler ve duvardan duvara bütünlük sağlayan bir görünüm verir.

Ultima

Ultima

Ultima, mükemmel ses yutuculuk ve azaltım değerleri, yüksek nem dayanımı, ışığı yansıtması, uzun ömürlü ve sağlam yapısı sayesinde Armstrong ‘un yüksek performanslı ürünleri arasında yerini almıştır.

Ayrıca zarif tasarımı ve sade yüzeyi sayesinde Ultima günümüz tasarımcılarının minimalist arayışlarına cevap verebilmektedir.