Bioguard Acoustic

Bioguard Acoustic

Bioguard Akustik plakaları, sağlık merkezi mekanında istenen tüm performansların bir kombinasyonunu sunmaktadır. Akustik olarak transparan olan ön yüzey kaplaması ürün 0.60 a w sunmaktadır, bu da hastanelerdeki akustik gerekliliklerin karşılanmasını mümkün kılmaktadır.

Mylar

Mylar

Yüksek yoğunluktaki bu taşyünü plaka, yüzey ve kenarlarını kaplayan, mükemmel yüzey dayanıklılığı sağlayan bir polyester film ile yalıtılmıştır.Bu film anti statiktir, tozları çekmez ve özellikle düzenli olarak yıkanmaya uygun hale getirilmiştir.

Partikül temizlik sınıfını tespit etmek için uluslararası test yöntemi olan ISO 14644-1 testinde ürün, bastırma klipsi olmaksızın ISO 4 sınıfını elde etmiş ve esasen temiz oda mekanlarına monte edilmek için uygundur.

Newtone

Newtone

Newtone, özellikle aşırı sıcağa maruz kalan alanlarda kullanılmaya uygun olan kalsiyum silikat hidrat tavan plakasıdır. İlaveten sanayi yada yarı-dış mekanlarda veya kondensasyon ve hasara maruz kalınabilecek yerlerde kullanım için idealdir.
Not: Newtone, bağıl nemin % 95’i devamlı aştığı ortamlarda, korozyona dayanıklı taşıyıcılarla uygulanmalıdır.

Parafon Hygien

Parafon Hygien

Bu düşük yoğunluktaki ürün ana malzeme olarak kaya yünü içermektedir. Takviyeli cam tülü yüzeyi ve yalıtımlı kenarları ISO 5 temiz oda performansını sağlamakta ve ürünü yüksek basınçlı suyla (azami 80 bar)* temizlik için uygun hale getirmektedir. Akustik olarak transparan olan ön yüzey tekstil kaplama ve düşük yoğunluktaki ana paneli sayesinde ürün 0.95 a w ’ye ulaşmaktadır. * Uygulama asgari 30º açılı bir püskürtme şeklinde sürekli olmalı ve ‘kesikli‘ basınçlı suyla olmamalıdır. Sprey ucu ile tavan plakası arasındaki önerilen asgari mesafe 300 mm’den az olmamalı ve projeksiyon açısı 45° olmalıdır.

Bioguard Plain

Bioguard Plain

Bioguard boya; MRSA (Methicilin Resistant Staphylococcus Aureus), E-Coli (Escherichia coli-koli basili) ve Streptococcus pneumoniae gibi türlere karşı mükemmel antimikrobiyel performans sunmaktadır. Pürüzsüz düz yüzey direkt olarak aydınlatıldığında % 90 ışık yansıtması sağlamaktadır. Bunun ISO 5 temiz oda performansı, bu ürünü ortalama yada çok fazla enfeksiyon riski olan hastane alanlarına yada anti-mikrobiyel performansın gerekli olduğu diğer tüm temiz oda çevrelerine monte edilmek üzere güvenli bir ürün haline getirmektedir. Arttırılmış su geçirmezliği sayesinde ürün yıkanabilmektedir. Etkin içeriği sayesinde yüzey dezenfektanlara karşı koymaktadır, Dörtlü Amonyum, Hidrojen Peroksit ve Klor.